Рекрутингова агенція HR Technology
ПН-НД: 9.00 - 19:00
Рекрутингова агенція
Висока швидкість виконання замовлення
Підбір кваліфікованих співробітників
Величезна база кандидатів
Головна
Термін закриття вакансії від 10 днів
Термін закриття вакансії від 10 днів
Гарантія 3 місяці
Гарантія 3 місяці
Повна конфіденційність
Повна конфіденційність
Хто ми

Команда HR Technology - це професіонали своєї справи. Кожен підсилює діяльність всієї компанії. Ми знаємо, як вирішити Ваше питання.

Команда

Наше завдання - зробити Ваш бізнес стабільним, прибутковим і розвиненим.

Заповніть форму
і отримаєте консультацію фахівця
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані исользуются тільки для зв`язку.
Відгуки про нас
Список робіт
Володимир Мадюдін
Компанія HR Technology провели аудит в наших співробітників і прописали всім KPI. Я не очікував такого результату! Моя команда тепер ідеально розуміє всі процеси і чому я з них це вимагаю. Як би дивно це не звучало. Але так і є.
Список робіт
Наталія Федорова
Добрий день! Я пройшла курс для hr менеджерів. Залишилася дуже задоволена. Курс дуже зрозумілий. І що для мене важливо багато практичних занять.
Список робіт
Алена Хлікей
У нас в компанії є свій менеджер по персоналу. Але вирішили спробувати залучити рекрутингову компанію для швидкого закриття вакансії. І не помилилися. Хлопці швидко надали нам кілька тямущих кандидатів. Так швидко вакансії у нас ще не закривалися. Рекомендую!
Instagram
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання
Навіщо потрібно звертатися до рекрутингової агенції?
Рекрутингова компанія володіє широким спектром можливостей, недоступним для компаній іншого профілю. Це і власні канали пошуку, і висока компетентність рекрутерів, і можливість зробити інтенсивний потік кандидатів в стислі терміни. Тому допомога рекрутингового агентства в підборі персоналу не розкіш, а необхідність.
Як ви здійснюєте підбір персоналу?

Підбір фахівця здійснюється в 5 етапів:

1. Бесіда з клієнтом, в ході якої ми опрацьовуємо вимоги до вакансії, обговорюємо терміни, деталі, стратегію.

2. Інтенсивний пошук, інтерв'ювання кандидатів, згідно вимог замовника.

3. Перші результати протягом 3-х днів.

4. Узгодження другого етапу співбесіди із замовником.

5. Вихід кандидата в компанію, з нашого боку повний супровід.

6. Закрита вакансія.
Ви надаєте гарантії?
Звісно - так. У рідкісних випадках потрібна заміна нового співробітника. Причини різні, ніхто не застрахований. Тому ми гарантуємо безкоштовну одноразову заміну кандидата, який не пройшов випробувальний термін. (3 місяці).
Які послуги ви ще надаєте?

До переліку наших послуг також входить:

1. HR аналітика.

2.Навчання нових співробітників відділу по підбору персоналу.

3.Опис і впровадження системи KPI.

4.Розробка і впровадження структури компанії.

5.Прописання функціональних обов'язків співробітників.
Залиште
заявку
і ми відповімо на всі Ваші питання

Пошук і підбір персоналу рекрутинговим агентством HR Technology

Будь-який бізнес роблять люди і саме штат професіоналів визначає успіх. Кожному керівнику компанії будь-якого масштабу та рівня важливо вміти працювати з потенціалом людини. Тому найм вважається найважливішим фактором побудови та розвитку бізнесу. На будь-якому моменті розвитку компанії керівнику важливо розуміти які люди йому потрібні в штаті і чого він від них хотів би в результаті. Набравши сильну команду професіоналів, які знаходяться на своєму місці і виконують свої функції, бізнесу загрожує тільки успіх і розвиток. Як знайти ідеального співробітника для своєї компанії?
Відповісти на цей і ще багато інших питань допоможе наша компанія HR Technology, яка розробила і застосовує перевірену роками технологію найму.
У процесі підбору ми виявимо необхідні якості Вашого майбутнього співробітника: як особисті, так професійні. Перевіримо його відповідність заявленим якостям при співбесіді в кілька етапів. Застосовуючи одну з наших технологій ми визначаємо загальну продуктивність кандидата і можливі зони росту. Навіщо визначати зону росту? Для того, щоб ви отримали не співробітника на момент, а придбали цінного професіонала, який може розвиватися разом з Вами на більш високій посаді. Також ми визначимо його справжню мотивацію працевлаштування, що в подальшому Вам полегшить з ним співпрацю. На додаток, виміряємо рівень відповідальності та вміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, які часто трапляються при роботі в великих компаніях.
У разі вибору невідповідного вимогам співробітника при не якісному наймі ви ризикуєте своєю репутацією. Тому що постійні звільнення, недобросовісні співробітників можуть привести Ваш бізнес до зриву термінів, домовленостей і порушення зобов'язань.
Компанія HR Technology пропонує вам гарантований професійний найм співробітників. Звертаючись до нас, як до професіоналів, ви отримаєте якісну послугу в зазначені терміни.