Рекрутингова агенція HR Technology
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Аналіз чинного персоналу

Залиште
заявку
і ми відповімо на всі Ваші питання

Такий фактор як прибутковість і ефективність організації залежить безпосередньо від працездатності її співробітників. Тому аудит персоналу, якої полягає в незалежному аналізі продуктивності кадрів дуже важливий процес.

Для того, щоб отримати якісний і достовірний аналіз, наша компанія Компанія HR Technology розробила ефективну технологію для оперативного виявлення результативності співробітників. Завдяки нашому унікальному набору методів і технік ми зможемо проаналізувати всіх співробітників і зрозуміти хто з штату дійсно хоче бути корисним для компанії і домагатися результатів, а хто тільки "грає роль співробітника".
Отримані дані дозволять керівнику організації сформувати дружній колектив, без малопродуктивних співробітників, розробити більш ефективні системи мотивації праці, запропонувати інші умови роботи.
Тривалість аудиту від початку роботи з організацією і до отримання всіх результатів аналізу залежить від кількості співробітників і поставлених задач.

 


Якщо у вас залишилися питання або Ви бажаєте отримати консультацію, Ви завжди можете зв'язатися з нами через сайт або по телефону:
+38 /073/ 559-02-01
+38 / 096 / 559-02-01
Наші консультанти приймають дзвінки щодня з 9:00 до 19:00

Залиште
заявку
і ми відповімо на всі Ваші питання
Instagram
Instagram